Wybaczcie, że nie na discuss, ale tam pewien dość ważny dla nas mail skończył na niczym. Tutaj liczę na większą dyskusję.
Jako że mamy demokrację, pytam otwarcie: Czy uważasz, że Maciej Jan Broniarz (gausus) powinien zająć się Public Relations w projekcie PLD? IMO jest to odpowiednia osoba, potrafi rozmawiać z ludźmi i dużo dla nas załatwi. Uważam, że już teraz powinien zająć się sprawą "Szkoły Linuxa" i doprowadzić ją do skutku. I na tej na pewno się nie skończy, może być tego dużo więcej. Czekam na odpowiedzi i ewentualne propozycje. P.S. Nie piszę tego jako RM, a jako członek zespołu. Poza tym RM g. może :) Pozdrawiam __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
