Wybaczcie, że nie na discuss, ale tam pewien dość ważny dla nas mail
skończył na niczym. Tutaj liczę na większą dyskusję.

Jako że mamy demokrację, pytam otwarcie:
Czy uważasz, że Maciej Jan Broniarz (gausus) powinien zająć się Public
Relations w projekcie PLD?

IMO jest to odpowiednia osoba, potrafi rozmawiać z ludźmi i dużo dla nas
załatwi. Uważam, że już teraz powinien zająć się sprawą "Szkoły Linuxa"
i doprowadzić ją do skutku. I na tej na pewno się nie skończy, może być
tego dużo więcej.

Czekam na odpowiedzi i ewentualne propozycje.

P.S.
Nie piszę tego jako RM, a jako członek zespołu. Poza tym RM g. może :)

Pozdrawiam


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym