Hi, Czy moglby mi ktos pomoc odnalzec opis kompromisu z lipca/sierpnia 2003 w sprawie kde-i18n? Wlasnie zabieram sie za to a nie moge znalezc teg omaila, siedze w archiwach ale czytanie tylu watkow mie nizbyt ualtwia sprawe. Blybym wdzieczny za pomoc w znalezieniu. -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
