Hi, Przed chwila wydano kde 3.2 dla packagerow w zwiazku z tym prosze o powstrzymanie sie od commitowania zmian do arts,kde*,quanta na head. TIA. -- Piotr Szymanski [EMAIL PROTECTED]
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
