On czwartek 29 styczeń 2004 23:00, Piotr Szymanski wrote: > Hi, > http://cia.navi.cx/stats/project?catalogSort=4 > DieBSD. > Wielkie dzieki dla Hernego (on sie naprawde napracowal), qboosha (3 w > rankingu autorow w cia), Jajcusa, undefine'a oraz gaususa. > Nie ma podziekowan dla mmazura, ktory mimo apeli nic nie robil.
czemu jesteśmy tak brzydko wpisani? W sensie "pld" a nie "PLD Linux" albo "PLD" .. Wiem, to moje małe zboczenie, no ale IMHO można by to poprawić ;0 -- .: Jakub Głazik - [zytek] - zytek[at]pld-linux.org .: http://www.misiaj.sie.pl [obsolete] .: PLD Linux. Bocian fetish team. .: per aspera ad astra. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
