Dnia Fri, 30 Jan 2004 15:37:16 +0100 użyszkodnik Piotr Szymanski <[EMAIL PROTECTED]> napisał:
> Hi, > Mariusz Mazur(Friday 30 of January 2004 14:08): > > Pfff. Mmazur kontemplował jak to będzie, jak już będziemy mieli > > trzecie miejsce. O. > Miller tez pewnie kontempluje jak to bedzie z doplatami, a AICS nie > gotowy. IACS proszę pana, IACS i wygląda na gotowy bo formularze już częściowo mam, więcej powiedzieć nie mogę :P -- DeeJay1 __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
