On Tue, Feb 03, 2004 at 12:13:30PM +0100, ciesiel wrote:
> @@ -193,7 +187,8 @@
>  nameserver 194.204.152.34</screen>
>  <para>
>       Te adresy są adresami serwerów DNS TPSA. Generalnie wystarczy tylko 
> -     adres primary DNS'a, ale drugi też nie zaszkodzi. ;-)
> +     adres primary DNS'a, ale drugi też nie zaszkodzi. Jeżeli jesteśmy podłączeni
                      ^^^^^

Nie lepiej po polsku pisać, a nie powielać ten częsty błąd?
Apostrofu używa się do czego innego (przy odmianie wyrazów kończących
się na nieme samogłoski).
Skrótowce pisane wersalikami odmienia się przy użyciu dywiza - w tym
przypadku "DNS-a".


-- 
Jakub Bogusz    http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/

__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym