Quoting Jakub Bogusz <[EMAIL PROTECTED]>: >> nameserver 194.204.152.34</screen> >> <para> >> Te adresy są adresami serwerów DNS TPSA. Generalnie wystarczy tylko >> - adres primary DNS'a, ale drugi też nie zaszkodzi. ;-) >> + adres primary DNS'a, ale drugi też nie zaszkodzi. Jeżeli jesteśmy podłączeni > ^^^^^ > Nie lepiej po polsku pisać, a nie powielać ten częsty błąd? > Apostrofu używa się do czego innego (przy odmianie wyrazów kończących > się na nieme samogłoski). > Skrótowce pisane wersalikami odmienia się przy użyciu dywiza - w tym > przypadku "DNS-a".
a nie lepiej od razu spróbować zmienić to na "podstawowy serwer nazw" lub coś w tym rodzaju... "primary DNS" w polskiej dokumentacji troche razi... -- robert j. wozny ... Zycie biegnie wahadlowym ruchem miedzy bolem i nuda, a sa to faktycznie jego ostateczne skladniki. (Artur Schopenhauer) __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
