On Tue, Feb 03, 2004 at 02:44:53PM +0100, Piotr Szymanski wrote: > Hi, > Powtorze moje propozycje zmian na przykladzie: > 1. Reply-To na pld-devel-pl anie -en.
Reply-To jest na -pl. Tylko dla zmyłki zostało Mail-Followup-To na en ;) Do wycięcia chyba. > 2. Zmiana miejscami Log messages i Files affected Wolę tak jak jest. Lista plików jest już w temacie. A w przypadku dłuższej listy po zamianie log by się nie mieścił na pierwszym ekranie. > 3. Zamiast kdebase.spec (1.284 -> 1.285), co jest cholernie oczywiste Nie zawsze - patrz branche (niby widać w diffie, ale jest dalej). > liczba > zmienonych linii (wczesniej bylo ale brzydko) Może być oprócz. Zrobisz łatkę? > dodatkowo jesli usuniecie to > REMOVED jesli nowy to NEW :) Znaczy s/new/NEW/;s/removed/REMOVED/? (bo informacja jest) Natomiast dodałbym to NEW/REMOVED jeszcze do nazw plików w temacie. > 4. s/<TRUNK>/HEAD > 5. s# > http://cvs.pld-linux.org/cgi-bin/cvsweb/SPECS/kdebase.spec?r1=1.284&r2=1.285 > &f=u#http://cvs.pld-linux.org/SPECS/kdebase.spec?r1=1.284&r2=1.285&f=u Dla mnie OK. -- Jakub Bogusz http://cyber.cs.net.pl/~qboosh/ __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
