W liście z wto, 03-02-2004, godz. 14:54, Jakub Bogusz pisze: > On Tue, Feb 03, 2004 at 02:44:53PM +0100, Piotr Szymanski wrote: > > 1. Reply-To na pld-devel-pl anie -en. > Do wycięcia chyba. > > 3. Zamiast kdebase.spec (1.284 -> 1.285), co jest cholernie oczywiste > Nie zawsze - patrz branche (niby widać w diffie, ale jest dalej). to jak z tym?
> > liczba zmienonych linii (wczesniej bylo ale brzydko) > Natomiast dodałbym to NEW/REMOVED jeszcze do nazw plików w temacie. > > 4. s/<TRUNK>/HEAD > > 5. s# > > http://cvs.pld-linux.org/cgi-bin/cvsweb/SPECS/kdebase.spec?r1=1.284&r2=1.285 > > &f=u#http://cvs.pld-linux.org/SPECS/kdebase.spec?r1=1.284&r2=1.285&f=u moge zrobic odpowiednia latke (1, 3, 4, 5, ew.6, ew.7) 6) czy dolaczone diffy zrobic tak, jakby mialy byc zalacznikami "inline"? 7) czy powiekszyc dlugosc tematu? (teraz cos kolo 80 znakow) pozdrawiam -pawel -- Pawel Zurowski JID: <my_login>@jabber.org __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
