W liście z śro, 25-02-2004, godz. 11:15, Jakub Bogusz pisze: > Tia... no to się uaktualniło. > Akurat do tego buildera nie mam już dostępu (albo nie wiem jak się > dostać), zresztą i tak bym nie mógł zainstalować pakietu _poza_ > chrootem (bez przekraczania uprawnień... co da się zrobić przy > normalnej konfiguracji jąder). Naskrobię za chwilkę do gaususa (adm i686) aby zainstalował cvs-a ;-) A do do kluczy w ~builder, to już sprawdzam. Pozdrawiam.
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
