W liście z śro, 25-02-2004, godz. 11:15, Jakub Bogusz pisze: 
> Tia... no to się uaktualniło.
> Akurat do tego buildera nie mam już dostępu (albo nie wiem jak się
> dostać), zresztą i tak bym nie mógł zainstalować pakietu _poza_
> chrootem (bez przekraczania uprawnień... co da się zrobić przy
> normalnej konfiguracji jąder).
Naskrobię za chwilkę do gaususa (adm i686) aby zainstalował cvs-a ;-) A
do do kluczy w ~builder, to już sprawdzam. Pozdrawiam.


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym