W liście z śro, 25-02-2004, godz. 11:57, Marcin Doliński pisze: > W liście z śro, 25-02-2004, godz. 11:51, Marcin Doliński pisze: > > Naskrobię za chwilkę do gaususa (adm i686) aby zainstalował cvs-a ;-) A > > do do kluczy w ~builder, to już sprawdzam. Pozdrawiam. > Dostęp bezpośredni już poprawiony. Zapomniałem napisać, że cvs też.
__________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
