W liście z śro, 25-02-2004, godz. 11:57, Marcin Doliński pisze: 
> W liście z śro, 25-02-2004, godz. 11:51, Marcin Doliński pisze: 
> > Naskrobię za chwilkę do gaususa (adm i686) aby zainstalował cvs-a ;-) A
> > do do kluczy w ~builder, to już sprawdzam. Pozdrawiam.
> Dostęp bezpośredni już poprawiony.
Zapomniałem napisać, że cvs też.


__________________________________________________________
nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles

Odpowiedź listem elektroniczym