On Fri, Feb 27, 2004 at 11:58:16AM +0100, Roman Werpachowski wrote: > > > Brak dokumentacji. > > ukhm.. a skad ja niby wziasc? na stronie nie ma.... > > Myślałem, że jest, bo w menu odnośnik do dokumentacji jest. hm.. a to zobacze... ale jak szukalem to za wiele dokumentacji do tego nie ma :> ratuje czesciowa zgodnosc z mathematika do ktorej mam troszke tomow... :>
-- Andrzej Dopierała Prywatnie. __________________________________________________________ nie pytaj co inni zrobili dla pld, pomysl ile sam zrobiles
