On Fri, Oct 01, 2004 at 07:45:16PM +0200, Tomasz Kowalczyk wrote: > Podsyłam nowego speca do kompose, z prośbą o wrzucenie go do cvsu . Oczywiście > zapewne wymaga on jeszcze sprawdzenia przez jakiegoś developera.
Parę błędów, napraw je i przyślij speca ponownie: > # $Revision:$, $Date:$ > Summary: Provides a full screen view of all open windows > Summary(pl): Udostepnia pełnoekranowy podgląd wszystkich otwartych okien > Name: kompose > Version: 0.4.2 > Release: 0.1 > License: GPL > Group: X11/Applications > Url: http://kompose.berlios.de URL:, nie Url: > Source0: http://download.berlios.de/kompose/%{name}-%{version}.tar.bz2 URL powinno być niżej niż SourceX/Patch, brak sumy md5 (do zrobienia za pomocą ./builder -a5) > BuildRequires: imlib2-devel > BuildRequires: kdelibs-devel >= 3.0.3 > Requires: imlib2 To requires naprawdę potrzebne? Nie wpadnie z automatu? > Requires: kdelibs >= 3.0.3 > BuildRoot: %{tmpdir}/%{name}-%{version}-root-%(id -u -n) > > %description > KomposĂŠ currently allows a fullscreen view of all your virtual ^^ co to za robaczek? > %build > niepotrzebna pusta linia. > CFLAGS="%{rpmcflags}" CXXFLAGS="%{rpmcflags}" > %configure definicja CFLAGS i CXXFLAGS całkowicie niepotrzebna > #%find_lang %{name} --with-kde Jeśli niepotrzebne, usuń. -- http://www.mysza.eu.org/ | Everybody needs someone sure, someone true, PLD Linux developer | Everybody needs some solid rock, I know I do. _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [EMAIL PROTECTED] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
