On Fri, Oct 01, 2004 at 08:15:43PM +0200, Tomasz Kowalczyk wrote: > > > %description > > > KomposĂŠ currently allows a fullscreen view of all your virtual > > ^^ > > co to za robaczek? > > > waśnie niewiem co tam wpisać .... bo niby to jest jakieś tam "e" z > ptaszkiem ?? > co z tym zrobić ?
"Kompose". imho do %description nie ma co pchać utf-8 czy innych dziwactw. -- http://www.mysza.eu.org/ | Everybody needs someone sure, someone true, PLD Linux developer | Everybody needs some solid rock, I know I do. _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [EMAIL PROTECTED] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
