On Fri, Oct 01, 2004 at 08:15:43PM +0200, Tomasz Kowalczyk wrote:
> > > %description
> > > KomposĂŠ currently allows a fullscreen view of all your virtual
> >         ^^
> > co to za robaczek?
> >
> waśnie niewiem co tam wpisać .... bo niby to jest jakieś tam "e" z 
> ptaszkiem ??
> co z tym zrobić ?

"Kompose". imho do %description nie ma co pchać utf-8 czy innych
dziwactw.

-- 
http://www.mysza.eu.org/ | Everybody needs someone sure, someone true,
   PLD Linux developer   | Everybody needs some solid rock, I know I do.

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym