Dnia 03-10-2004, nie o godzinie 17:56 +0200, Andrzej Krzysztofowicz
napisał(a):
> Andrzej Augustynowicz wrote:
> > Czemu to zrobiłeś ?
> > jeżeli to ma działać dobrze to jest to potrzebne
> 
> Co to znaczy "dzialac dobrze"?
> Byla kiedys dyskusja na temat sprawdzania przez amavisa skompresowanych
> plikow i ztcp, mialo to byc opcjonalne. Tzn., zalezne od decyzji admina.
> 
> A jak sobie admin zazyczy nie sprawdzac, to jaki sens ma R: ?
> 

Mozna by dodac w postin jakies info, ze aby .....

TiweK


_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym