Dnia 03-10-2004, nie o godzinie 17:56 +0200, Andrzej Krzysztofowicz napisał(a): > Andrzej Augustynowicz wrote: > > Czemu to zrobiłeś ? > > jeżeli to ma działać dobrze to jest to potrzebne > > Co to znaczy "dzialac dobrze"? > Byla kiedys dyskusja na temat sprawdzania przez amavisa skompresowanych > plikow i ztcp, mialo to byc opcjonalne. Tzn., zalezne od decyzji admina. > > A jak sobie admin zazyczy nie sprawdzac, to jaki sens ma R: ? >
Mozna by dodac w postin jakies info, ze aby ..... TiweK _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [EMAIL PROTECTED] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
