Dnia 03-10-2004, nie o godzinie 18:42 +0200, Paweł Gołaszewski napisał(a): > On Sun, 3 Oct 2004, Tomasz Witek wrote: > > > > Czemu to zrobiłeś ? jeżeli to ma działać dobrze to jest to potrzebne > > > Co to znaczy "dzialac dobrze"? Byla kiedys dyskusja na temat > > > sprawdzania przez amavisa skompresowanych plikow i ztcp, mialo to byc > > > opcjonalne. Tzn., zalezne od decyzji admina. A jak sobie admin zazyczy > > > nie sprawdzac, to jaki sens ma R: ? > > Mozna by dodac w postin jakies info, ze aby ..... > > Nie, bannery suxx.... > > amavis ładnie sam wykrywa co ma do dyspozycji. >
To ja wiem, ale ... moze masz racje, i tak amavisa instaluje raczej ktos kto wie co robi. Zartowalem. TiweK _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [EMAIL PROTECTED] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
