Dnia 03-10-2004, nie o godzinie 18:42 +0200, Paweł Gołaszewski
napisał(a):
> On Sun, 3 Oct 2004, Tomasz Witek wrote:
> > > > Czemu to zrobiłeś ? jeżeli to ma działać dobrze to jest to potrzebne
> > > Co to znaczy "dzialac dobrze"? Byla kiedys dyskusja na temat
> > > sprawdzania przez amavisa skompresowanych plikow i ztcp, mialo to byc
> > > opcjonalne. Tzn., zalezne od decyzji admina. A jak sobie admin zazyczy
> > > nie sprawdzac, to jaki sens ma R: ?
> > Mozna by dodac w postin jakies info, ze aby .....
> 
> Nie, bannery suxx....
> 
> amavis ładnie sam wykrywa co ma do dyspozycji.
> 

To ja wiem, ale ... moze masz racje, i tak amavisa instaluje raczej ktos
kto wie co robi. Zartowalem.

TiweK


_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[EMAIL PROTECTED]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym