On Monday 10 of January 2005 03:15, Tomasz Mateja wrote: > On Sun, 9 Jan 2005, Paweł Sakowski wrote: > > Prośba do osób przyznających się do samba.spec, plucker.spec, kudzu.spec > > -r HEAD o dokończenie grzebania albo stworzenie AC-brancha w odpowiednim > > miejscu -- są do przebudowania. > > Samba z HEAD jest już budowalna - nawet działająca :) > tyle że to 3.0.11pre1 - jeśli ją chcesz przebudować to ok - jeśli nie to > zrobię brancha z samby z auto-ac-samba-3_0_10-1. Zrobić AC-branch i nie robić więcej unstable na HEAD. Od tego jest DEVEL.
> Dla czego jest do przebudowy ?? _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
