Dnia Mon, 10 Jan 2005 20:47:31 +0100 (CET) w e-mailu od Roman Werpachowski <[EMAIL PROTECTED]> przeczytano:
> On Mon, 10 Jan 2005, havner wrote: > > > > Czy czlowiek nie moze juz byc rozdrazniony? Robie co moge, zeby bylo > > dobrze i naprawde mnie cholera bierze jak po raz nty ktos o to samo > > sie czepia. > > A nie można takich wiadomości wywieszać na WWW? "Pomiędzy 13.00 a > 14.00 prosimy nie robić upgrejdów, bo python będzie rozgrzebany". Równie dobrze można spokojnie zapytać a nie krzyczeć niepotrzebnie... -- Łukasz [DeeJay1] Jernaś "PLD wspiera tych uzytkownikow, ktorym PLD dziala." - djurban "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie podejrzewałem, że na świecie jest tak wielu idiotów" - Stanisław Lem
pgp5DjwRqv3IS.pgp
Description: PGP signature
_______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
