Dnia Mon, 10 Jan 2005 20:47:31 +0100 (CET) w e-mailu od Roman
Werpachowski <[EMAIL PROTECTED]> przeczytano:

> On Mon, 10 Jan 2005, havner wrote:
> 
> 
> > Czy czlowiek nie moze juz byc rozdrazniony? Robie co moge, zeby bylo
> > dobrze i naprawde mnie cholera bierze jak po raz nty ktos o to samo
> > sie czepia.
> 
> A nie można takich wiadomości wywieszać na WWW? "Pomiędzy 13.00 a
> 14.00 prosimy nie robić upgrejdów, bo python będzie rozgrzebany".

Równie dobrze można spokojnie zapytać a nie krzyczeć niepotrzebnie...

-- 
Łukasz [DeeJay1] Jernaś
"PLD wspiera tych uzytkownikow, ktorym PLD dziala." - djurban
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie podejrzewałem,
 że na świecie jest tak wielu idiotów" - Stanisław Lem

Attachment: pgp5DjwRqv3IS.pgp
Description: PGP signature

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym