It seems like on Monday 10 of January 2005 19:44, Bartosz Taudul typed: > On Mon, Jan 10, 2005 at 07:15:19PM +0100, Artur Flinta wrote: > > poldek> upgrade * -G -t > > Nie ma roboty > > > > Nie lepiej by było: Nie ma nic do roboty/zrobienia? > > "to nie je terminal" (not a tty) jest moim zdaniem dużo lepsze. :>
Nie. Najlepsze to było "Witaj w poldekowym trybie interaktywnym". :-> -- Michal Chruszcz -=- Seen at http://1lo.sanok.pl/~troll/gallery.php _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
