On Mon, 10 Jan 2005 22:58:43 +0100, Michal Chruszcz <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
> It seems like on Monday 10 of January 2005 19:44, Bartosz Taudul typed:
> > On Mon, Jan 10, 2005 at 07:15:19PM +0100, Artur Flinta wrote:
> > > poldek> upgrade * -G -t
> > > Nie ma roboty
> > >
> > > Nie lepiej by byÅo: Nie ma nic do roboty/zrobienia?
> >
> > "to nie je terminal" (not a tty) jest moim zdaniem duÅo lepsze. :>
> 
> Nie. Najlepsze to byÅo "Witaj w poldekowym trybie interaktywnym". :->

E tam :), nobla za "Poldek usieczon ...." (czy coÅ w tym stylu)

pozdrav

maHo

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym