Hello.

Doczekalem sie wreszcie odpowiedzi z UW na temat licencji dla PLD na redystrybucje zmodyfikowanej binarnej wersji Pine (czytaj: paczek RPM). Przypomne iz juz wczesniej UW zaakceptowal czesc naszych patchy, niestety nie wszystkie (glownie chodzilo tu o brak akceptacji maildira). Potem sprawa ucichla, bo (o czym tez juz wspominalem kiedys) UW postanowilo zmienic troche sposob licencjonowania Pine'a. Jakis czas temu wyslalem maila z pytaniem co slychac z licencja dla nas i wlasnie dostalem odpowiedz. Jak sie okazalo, sprawa przeciagala sie bo zostala przekazana dalej (do The University of Washington's Office of Technology Transfer). Na dzis twierdza, ze powinni dostac odpowiedz w przeciagu najblizszego tygodnia, dwoch i wtedy skontaktuja sie ze mna ponownie w sprawie licencji. A na koniec dobra wiadomosc: "We will be including permission for maildir support, as requested." :-)

M.

P.S. Jak wiadomo nie mamy zadnego hm... stanu prawnego, jak wiec przyjdzie co do czego, na co ma byc na wystawiona licencja? Na "PLD Linux Distribution"? Mam nadzieje, ze nie beda wymagac czegos wiecej...


_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym