Roman Werpachowski wrote:
> Prosz=EA o cofni=EAcie WindowMakera-0.91 z main do test. Pow=F3d? Po upgrad=
> e z
> wersji 0.81 do 0.91, niekt=F3rym programom nie otwieraj=B1 si=EA okienka na
> ekranie (mozilla na przyk=B3ad). Programy dzia=B3aj=B1, ale nie rysuj=B1 si=
> =EA na
> ekranie.

Z main programy nie moga znikac bez obsoletes.
Jak trzeba cofnac w main, to najpierw trzeba poslac na buildery nowsza
wersje, np. z wyzszym epoch.

-- 
=======================================================================
  Andrzej M. Krzysztofowicz               [EMAIL PROTECTED]
  phone (48)(58) 347 14 61
Faculty of Applied Phys. & Math.,   Gdansk University of Technology

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym