On Tue, 11 Jan 2005, Andrzej Krzysztofowicz wrote:
Roman Werpachowski wrote:Prosz=EA o cofni=EAcie WindowMakera-0.91 z main do test. Pow=F3d? Po upgrad= e z wersji 0.81 do 0.91, niekt=F3rym programom nie otwieraj=B1 si=EA okienka na ekranie (mozilla na przyk=B3ad). Programy dzia=B3aj=B1, ale nie rysuj=B1 si= =EA na ekranie.
Z main programy nie moga znikac bez obsoletes. Jak trzeba cofnac w main, to najpierw trzeba poslac na buildery nowsza wersje, np. z wyzszym epoch.
Ja chcę wrócić do starszej.
-- /------------------------------\ | http://www.cft.edu.pl/~roman | \------------------------------/
_______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
