On Tue, 11 Jan 2005, Andrzej Krzysztofowicz wrote:

Roman Werpachowski wrote:
Prosz=EA o cofni=EAcie WindowMakera-0.91 z main do test. Pow=F3d? Po upgrad=
e z
wersji 0.81 do 0.91, niekt=F3rym programom nie otwieraj=B1 si=EA okienka na
ekranie (mozilla na przyk=B3ad). Programy dzia=B3aj=B1, ale nie rysuj=B1 si=
=EA na
ekranie.

Z main programy nie moga znikac bez obsoletes. Jak trzeba cofnac w main, to najpierw trzeba poslac na buildery nowsza wersje, np. z wyzszym epoch.

Ja chcę wrócić do starszej.

--
/------------------------------\
| http://www.cft.edu.pl/~roman |
\------------------------------/
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym