On Tue, 11 Jan 2005, Jakub Bogusz wrote:

On Tue, Jan 11, 2005 at 06:38:44AM +0100, Roman Werpachowski wrote:
Proszę o cofnięcie WindowMakera-0.91 z main do test. Powód? Po upgrade z
wersji 0.81 do 0.91, niektórym programom nie otwierają się okienka na
ekranie (mozilla na przykład). Programy działają, ale nie rysują się na
ekranie.

Jakieś nietypowe warunki? Architektura?

Używam 0.91.0 na trzech maszynach (x86), nie mam takiego efektu.

Nie wiem, jakie są "nietypowe". Używałem WindowMakera w wersji 0.81 bez problemów. Architektura to amd64.

--
/------------------------------\
| http://www.cft.edu.pl/~roman |
\------------------------------/
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym