On Tue, 11 Jan 2005, Michal Abramowicz wrote:

On Tue, Jan 11, 2005 at 06:38:44AM +0100, Roman Werpachowski wrote:

Proszę o cofnięcie WindowMakera-0.91 z main do test. Powód? Po upgrade z wersji 0.81 do 0.91, niektórym programom nie otwierają się okienka na ekranie (mozilla na przykład). Programy działają, ale nie rysują się na ekranie.

A sprawdziłęs na nowym userze ;-) ? U mnie były jaja z przełączaniem okoenek przy pomocy alt + tab ale useradd -m ddd, wmaker.inst i wszystko ok.

Skasowałem katalog GNUstep, to powinno zmusić WindowMakera do skonfigurowania się od zera.


Rożnice są jakies w menu wmakera.

Problemy są niezależne od tego, czy odpalam programy z menu, czy z xterma. Po prostu niektórym WM nie rysuje okienka.


abram. ps: ja chwilowo obniżyłem do 0.81, ponieważ nie chce mi się 30 kont sprawdzac ;-)

Ja siedzę nadal na 0.81 także.

--
/------------------------------\
| http://www.cft.edu.pl/~roman |
\------------------------------/
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym