On Tue, 11 Jan 2005, Michal Abramowicz wrote:
On Tue, Jan 11, 2005 at 06:38:44AM +0100, Roman Werpachowski wrote:
Proszę o cofnięcie WindowMakera-0.91 z main do test. Powód? Po upgrade z
wersji 0.81 do 0.91, niektórym programom nie otwierają się okienka na
ekranie (mozilla na przykład). Programy działają, ale nie rysują się na
ekranie.
A sprawdziłęs na nowym userze ;-) ?
U mnie były jaja z przełączaniem okoenek przy pomocy alt + tab
ale useradd -m ddd, wmaker.inst i wszystko ok.
Skasowałem katalog GNUstep, to powinno zmusić WindowMakera do
skonfigurowania się od zera.
Rożnice są jakies w menu wmakera.
Problemy są niezależne od tego, czy odpalam programy z menu, czy z
xterma. Po prostu niektórym WM nie rysuje okienka.
abram.
ps: ja chwilowo obniżyłem do 0.81, ponieważ nie chce mi się 30 kont
sprawdzac ;-)
Ja siedzę nadal na 0.81 także.
--
/------------------------------\
| http://www.cft.edu.pl/~roman |
\------------------------------/
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl