In article <[EMAIL PROTECTED]> you wrote: > P.S. Jak wiadomo nie mamy zadnego hm... stanu prawnego, jak wiec > przyjdzie co do czego, na co ma byc na wystawiona licencja? Na "PLD > Linux Distribution"? Mam nadzieje, ze nie beda wymagac czegos wiecej...
Podziwiam Wasz upór w walce z developerami pine. Szczerze mówiąc, chyba im (twórcom pine) palma odwaliła z licencjami. Gdyby nie fakt, mocnego przyzwyczajenia do tego programu, dawno bym już korzystał z czegoś innego, alternatyw przecież nie brakuje... -- [ ŁT ] _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
