In article <[EMAIL PROTECTED]> you wrote:

> P.S. Jak wiadomo nie mamy zadnego hm... stanu prawnego, jak wiec 
> przyjdzie co do czego, na co ma byc na wystawiona licencja? Na "PLD 
> Linux Distribution"? Mam nadzieje, ze nie beda wymagac czegos wiecej...

Podziwiam Wasz upór w walce z developerami pine. Szczerze mówiąc, chyba
im (twórcom pine) palma odwaliła z licencjami. Gdyby nie fakt, mocnego
przyzwyczajenia do tego programu, dawno bym już korzystał z czegoś innego,
alternatyw przecież nie brakuje...

-- 
[ ŁT ]

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym