On wtorek 11 styczeń 2005 12:39, Lukasz Trabinski wrote:
> Podziwiam Wasz upór w walce z developerami pine. Szczerze mówiąc, chyba
> im (twórcom pine) palma odwaliła z licencjami. Gdyby nie fakt, mocnego
> przyzwyczajenia do tego programu, dawno bym już korzystał z czegoś innego,
> alternatyw przecież nie brakuje...

Oni to i tak pikuś w porównaniu do Bernsteina :)

-- 
Każdy człowiek, który naprawdę żyje, nie ma charakteru, nie może go mieć.
Charakter jest zawsze martwy, otacza cię zgniła struktura przeniesiona z 
przeszłości. Jeżeli działasz zgodnie z charakterem wtedy nie działasz w ogóle
- jedynie mechanicznie reagujesz.                 { Osho }

_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl

Odpowiedź listem elektroniczym