On Tue, Jan 11, 2005 at 01:05:12AM +0100, Paweł Żurowski wrote: > pld-devel ;) taki fajny tim, pakiety sa sprawdzane na bierzaco i jesli > nikt nic nie krzyczy, to znaczy, ze z paczka jest ok, a jak ktos > opieprza RMa badz autora/ow ostatniego/ich komitu, to znaczy, ze paczka > jeszcze sie nie nadaje ;)
łotewer. sprawdziłem przed chwilą, maszynka na nowo zainstalowana. openoffice-1.1.3-3 i błąd jak w 1 mailu. OO z ftp.openoffice.org nazwijmy ją wanilią 1.1.3 działa. Więc pld specyfic babol. abram ps: dalej mówię że mam pole doświadczalne ;-) mogę testować OO i mozilla-firefox i mozilla-thunderbird i inne pakiety, według potrzeb. -- Z punktu widzenia Rewolucji Światowej ludzie zasadniczo dzielą się na dwie kategorie: na tych, którym trzeba natychmiast poderżnąć gardło i na tych, którym narazie nie trzeba. _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
