On Tue, Jan 11, 2005 at 12:56:48PM +0100, Michal Abramowicz wrote: > czesc grupa > poniewaz: > 1. znów coś nie działa tak jak powinno: > mam sytuację specjalną, mozilla-thunderbird-1.0-2 > na serwerze X-aplikacji, ma wyklikane w Adwanced ustawienia > proxy serwera, i włączone pokazywanie obrazków które są > do "ściągnięcia" przy ładowaniu wiadomosci, ponieważ > useria mi marudzi o to że NIE POKAZUJE ... co niestety > zwiększa upierdliwosć działania aktualnego pracodawcy do stopnia > niemożliwego do zniesienia. > I te cholerne obrazki się nie ładują, nawet jak host > ma możliwość bezpośredniego dostępu do serwisów www.
E jednak pld-specyfic-błąd ;-) trzeba by wogole takie news grupe zrobic ;-) Od nowa postawiona instalacja i mozilla-tunderbird o kant du*** potłuc. :( Wszystko odklikane i zamiast obrazka jest kwadracik. aghr. abram -- Z punktu widzenia Rewolucji Światowej ludzie zasadniczo dzielą się na dwie kategorie: na tych, którym trzeba natychmiast poderżnąć gardło i na tych, którym narazie nie trzeba. _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
