On Wed, 12 Jan 2005, Bartosz Taudul wrote:
On Wed, Jan 12, 2005 at 12:26:16AM +0100, Andrzej Krzysztofowicz wrote:
Zeby wyinstalowujac jedyny pakiet wymagajacy basha wyinstalowac basha?
A co w tym by było złego? Ja bym się cieszył, jakbym mógł wypieprzyć
basha z systemu. Teraz, niestety, jest wymagany przez niektóre pakiety.
I byc moze niejawnie przez /etc/passwd ?
U mnie nie.
Jakby zacząć robić listę wyjątków, to mogłoby się okazać, że w zasadzie
nic nie powinno się z automatu odinstalowywać.
No, ale jednak wielu ludzi basha używa. Proponuję pytanie o
odinstalowanie pakietu, z możliwością wyłączenia tego pytania (i braku
odinstalowywania) w poldek.conf
--
/------------------------------\
| http://www.cft.edu.pl/~roman |
\------------------------------/
_______________________________________________
pld-devel-pl mailing list
[email protected]
http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl