On Tuesday 11 of January 2005 20:14, Dariusz Laskowski wrote: > Jeżeli to jest błąd, to informuję o nim. A jeżeli to nic takiego, > bo po prostu akurat coś zmieniacie w Matriksie to: > - po pierwsze - serdecznie proszę o zignorowanie powyższego listu, > - po drugie - moglibyście zrobić, żeby już była wiosna?
A ja dodatkowo dodam, że po upgrade gtk+2 z 2.4.8-1 do 2.6.1-1 z ready, co pociągnęło za sobą aktualizację glib2 przestał mi chodzić mplayer i wysypywał się właśnie na glib2 (sigkill 11 oidp mplayer kompilowany przeze mnie z cvs mplayerowego). Przekompilowanie mplayera nie pomogło. Po downgrade mplayer działa poprawnie. Wina mplayera czy glib2? Jeszcze spróbuję z najnowszą wersją z cvs. PS. Dopisek jak wyżej :) -- Piotr Wawrzyniak JabberID [EMAIL PROTECTED] _______________________________________________ pld-devel-pl mailing list [email protected] http://lists.pld-linux.org/mailman/listinfo/pld-devel-pl
