Ryszard Ochudzki wrote:
> jasiek z toronto wrote:
>
> > Long Live Odin! - The Allfather - The Aryan Christ
> > of the Second Coming.
>
> > jasiek z toronto
>
> Brawo panie Jasku, Niech zyje Odyn, aryjski Chrystus. Widze postep
> nastapil u pana takze w sferze religijnej. No coz, mielismy tu juz fana
> satanizmu niech bedzie i czciel Odyna. Pochodzenie Chrystusa widze panu
> nie pasuje... no ladnie, ladnie....
> Czy moze czci pan jeszcze Thora? a boginie Freie ? Czy juz pan ustawil
> maly oltarzyk z mjolnirem (i sierpem, co sie rozumie samo przez sie)?
> Proponuje zeby w ramach tolerancji zaczac sie tak na tej liscie
> pozdrawiac, koniecznie po angielsku w ten wlasnie sposob.
>
> Ryszard Ochudzki
>
> PS Osobie ktora zwrocila sie do mnie prywatnie odpowiem w najblizszym
> czasie.
>
> --
>
> ========================
=====================
Zobaczcie sami jak zydostwo ochudzkiego samo wylazi
zmieniajac najwazniejszy temat jakim jest wpychanie Polakow do zydowskiego
kolchodzu
lichwiarskiego, na drobne slowo (zreszta nie przeze mnie napisane).
W/g ochudzkiego mamy sie zajac znalezieniem w Biblii co znaczy to slowo, a
nie
zajmowac sie sprawa Narodu Polskiego i art. 90 i 220 w konstytucji RP,
ktore
jasno i wyraznie mowia o oddaniu calkowitej wladzy obecnie "przebywajacej"
na
terenie Polski do Brukselii - unii jewRopejskiego syndykatu lichwy i
bezprawia.
Prawie tak samo jak pol Polski zajmowalo sie K.Switoniem a w miedzyczasie
pol
Warszawy zydzi sprzedali na "pniu" swoim braciom przebywajacy tymczasowo na
obcych ziemiach a poslugujacych sie paszportami na "zadanie"... (lub
okaziciela).
==================
jasiek z toronto