Witam

Pewiem znajomy zwrocil mi uwage na infantylizm
 patrzenia
 Zyd ="Unia JewRopejska". + socjalizm= komunizm = lichwa itp

Zastanawialem sie, sluchalem jego argumentow
 i w koncu musialem przyznac mu racje.

Ciekawi mnie Panstwa opinia na ten temat.

Czy naprawde wierzycie ze ten z kibuca i ten z Wall street
to ci sami ludzie?

Czy M. Freedman i Szymek Wiesental jednakowo mysla i dzialaja?

Czy z obu jednakowo chetnie spedzilibyscie weekend.?

Czy Beria, Trocki i Jordam( ten od ogrodkow )
Nie mowie juz o Jezusie , Matce Boskiej itp 

Czy ktos sie nie zastanawial ze komus zalezy na tym abysmy
 przyjeli sposob rozumowania emocjonalny, odrzucajac Logiczny.

Ktora polkula mozgowa mamy myslec?

W oczekiwaniu na odpowiedz 

Jerzy Siuta

Odpowiedź listem elektroniczym