Witam
Pewiem znajomy zwrocil mi uwage na infantylizm
patrzenia
Zyd ="Unia JewRopejska". + socjalizm= komunizm = lichwa itp
Zastanawialem sie, sluchalem jego argumentow
i w koncu musialem przyznac mu racje.
Ciekawi mnie Panstwa opinia na ten temat.
Czy naprawde wierzycie ze ten z kibuca i ten z Wall street
to ci sami ludzie?
Czy M. Freedman i Szymek Wiesental jednakowo mysla i dzialaja?
Czy z obu jednakowo chetnie spedzilibyscie weekend.?
Czy Beria, Trocki i Jordam( ten od ogrodkow )
Nie mowie juz o Jezusie , Matce Boskiej itp
Czy ktos sie nie zastanawial ze komus zalezy na tym abysmy
przyjeli sposob rozumowania emocjonalny, odrzucajac Logiczny.
Ktora polkula mozgowa mamy myslec?
W oczekiwaniu na odpowiedz
Jerzy Siuta