Witam

Panie Ryszardzie, proponuje rozbicie tej dyskusji na dwa odrebne tematy.

Jeden
"Odyn /Odyn/  Szwajcaria nie zamierza wchodzic do zydowskiego getta pt:
"Unia JewRopejska"...

Drugi taki jaki byl.tj.
"Szwajcaria nie zamierza wchodzic do zydowskiego getta pt: "Unia
JewRopejska"

.Wtedy wiem ktorych tematow nie otwierac.
Coz mnie obchodzi UE.
I tak do  takiej jak jest nie wejdziemy.

Czy bardzo Panu przeszkadzaja ludzie innej religi?

Przeciez oni tez moga patrzyc na Pana z politowaniem.

Mysle ze kazdy moze sobie wierzyc w co kto chce.
Mozna krytykowac sposob postepowania , a nie ludzi.


Ponizej specjalnie dla Pana.


"Pomoc zwie sie pierwsza - rzecze Odyn
 - a pomoze w troskach i klotniach"
"Dobry bywa rezultat sporu miedzy krewnymi"

"Przeciwnikowi stepie jego ostrze - rzecze Odyn
 - nie zrani mnie mieczem ni podstepem".

"Gdy chlopca malego pokropie woda - rzecze Odyn
- nie zginie on, choc w bitwie sie znajdzie,
nie padnie pod ostrzem miecza"

"Falszywy bog zsyla falszywe szczescie"

"Piesn ktora Thjodrorir karzel spiewal przed progiem Dllinga
- rzecze Odyn - silae przepowiada Asom, powodzenie
 Alfom, jasny umysl Hroptatyrowi"

"Gdy widze wisielca na drzewie sie kolyszacego -rzecze Odyn
- tak rysuje runy ze czloiek zstepuje i ze mna mowi".

"gdy czarownice ujrze w locie w powietrzu - rzecze
 Odyn -wtedy tak uczynie , ze sie zablakaja, postaci
 swej nie odnajda, i nie odnajda swej duszy"'


Jerzy Siuta

======================================================================




-----Original Message-----
From: [EMAIL PROTECTED] [mailto:[EMAIL PROTECTED]]On
Behalf Of jasiek z toronto
Sent: Saturday, March 10, 2001 9:37 AM
To: Multiple recipients of list prawica
Subject: Re: Prawica: Szwajcaria nie zamierza wchodzic do zydowskiego getta
pt: "Unia JewRopejska"...




Ryszard Ochudzki wrote:

> jasiek z toronto wrote:
>
> > Long Live Odin! - The Allfather - The Aryan Christ
> > of the Second Coming.
>
> > jasiek z toronto
>
> Brawo panie Jasku, Niech zyje Odyn, aryjski Chrystus. Widze postep
> nastapil u pana takze w sferze religijnej. No coz, mielismy tu juz fana
> satanizmu niech bedzie i czciel Odyna. Pochodzenie Chrystusa widze panu
> nie pasuje... no ladnie, ladnie....
> Czy moze czci pan jeszcze Thora? a boginie Freie ? Czy juz pan ustawil
> maly oltarzyk z mjolnirem (i sierpem, co sie rozumie samo przez sie)?
> Proponuje zeby w ramach tolerancji zaczac sie tak na tej liscie
> pozdrawiac, koniecznie po angielsku w ten wlasnie sposob.
>
> Ryszard Ochudzki
>
> PS Osobie ktora zwrocila sie do mnie prywatnie odpowiem w najblizszym
> czasie.
>
> --
>
> ========================

=====================
Zobaczcie sami jak zydostwo ochudzkiego samo wylazi
zmieniajac najwazniejszy temat jakim jest wpychanie Polakow do zydowskiego
kolchodzu
lichwiarskiego, na drobne slowo (zreszta nie przeze mnie napisane).
W/g ochudzkiego mamy sie zajac znalezieniem w Biblii co znaczy to slowo, a
nie
zajmowac sie sprawa Narodu Polskiego i art. 90 i 220  w konstytucji RP,
ktore
jasno i wyraznie mowia o oddaniu calkowitej wladzy obecnie "przebywajacej"
na
terenie Polski do Brukselii  - unii jewRopejskiego syndykatu lichwy i
bezprawia.

Prawie tak samo jak pol Polski zajmowalo sie K.Switoniem a w miedzyczasie
pol
Warszawy zydzi sprzedali na "pniu" swoim braciom przebywajacy tymczasowo na

obcych ziemiach a poslugujacych sie paszportami na "zadanie"... (lub
okaziciela).

==================
jasiek z toronto



Odpowiedź listem elektroniczym