Witam Z badan opinni publicznej wynika ze zblizamy sie do idealnego panstwa.. Stpien zdowolenia osiagnal ponnoc ponad 83% Wziwszy pod uwge urodzonych pesymistow i narzekaczy to jest to duzo wiecej niz mamy optymistow. jest tylko jeden problem ten wynik udalo sie nasemu panstwu osiagnac wsrod urzednikow panstwowych Wsrod reszty spoleczenstwa wynik ten oscyluje 0k 50%. Co zrobic? Nalezy wszystkich przekwalifikowac na urzednikow panstowych i zappewnic im prace w panstwowych urzedach. Prosze tylko policzyc ile ludzi na raz mozemy uszczesliwic? Jerzy
