Witam Z badan opinni publicznej wynika 
ze zblizamy sie do idealnego panstwa..
Stpien zdowolenia osiagnal ponnoc ponad 83%

Wziwszy pod uwge urodzonych pesymistow 
i narzekaczy to jest to duzo wiecej niz mamy optymistow.

jest tylko jeden problem ten wynik udalo
 sie nasemu panstwu osiagnac wsrod urzednikow panstwowych

Wsrod reszty spoleczenstwa wynik ten oscyluje 0k 50%.

Co zrobic?

Nalezy wszystkich przekwalifikowac na urzednikow
 panstowych i zappewnic im  prace w panstwowych urzedach.

 
Prosze tylko policzyc ile ludzi na raz mozemy uszczesliwic?

Jerzy

Odpowiedź listem elektroniczym