"kjg" <[EMAIL PROTECTED]>wrote:
>
> > O przeklenstwach do Ciebie rowniez sie tyczylo ... Panie KJG
> >
> >
> > >Po drugie, poniewaz jestem czlowiekiem z natury kulturalnym nie
napisze:
> > "Spierdalaj >z listy szabes-goju odmawiac kadisz", choc do p. Blaszczaka
juz
> > dawno to >powinienem napisac!
> >
>
> Panie Artur :-)
> Nie poczuwam sie do winy, poniewaz nie napisalem tego co mi zarzucasz, a
jedynie zasygnalizowalem ze powinienem tu napisac i fraze ujalem w
cudzyslow.
> Napisalem natomiast co nastepuje:
> > idz z tej listy dobry czlowieku i pomodl sie ze swoimi hebrajskimi
kumplami
> > (Olszewskim i Zydzinskim) o to zebyscie wszyscy nareszcie zmadrzeli i
zeszli z drogi
> > zdrady narodowej, przestali wyslugiwac sie zydom!
> Prosze o wskazanie przeklenstw w powyzszej wypowiedzi...
>
> kjg
>
>
Mozna komus nawtykac, nabluzgac, potem ubrac w cudzyslow i juz jest O.K.
Gratuluje pomyslu. Jeden maly cudzyslow i z chama mozna byc aniolkiem.
Nie chce nic sugerowac panie Arturze, ale ja bym sie w ostrzezenia nie
bawil. Prawicy do poziomu rynsztoka nie wolno doprowadzic, a dzialalnosc
panow da Lancia i KJG wyraznie do tego sprowadza.
Dezyzja jednak nalezy do Pana.
Pozdrawiam
SB
--