At 12:23 AM 5/4/01 +0200, you wrote:
>"Artur Kosmider" <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
>==========================================
>nie mamy tutaj luk i bezluk nie jest to podoban syutacja jak z reklama
>piwa
>bez i alkoholowego ... dlatego "" czy nie cudzyslow ... nie zmiania
>faktu
>pzreklenstw ...
>
>Jesli nie znasz regul prosze zajrzyj na http://serwis.px.pl/prawica ,
>jesli
>zas Ci sie one nie podobaja mozesz spokojnie opuscic liste ... nie
>probujac
>stoswac wlasncyh zasad interpretacji ...
>========================================
>
>Arturze, popieram Ciebie. Lista Prawica MUSI kojarzyc sie z kultura, a
>nie z chamstwem. Kazdemu zdarzy sie cos palnac, ale w takim przypadku
>powinien przeprosic interlokutora oraz listowiczow, a nie uzasadniac
>swojego chamstwa "wyzszymi" rzekomo racjami.
>
>Janek
>
Drogi Panie Janku
prosze troszke spowazniec,
zamiast dolaczac do prowokatorow,
lub rozgrzeszac ich kultura,
no chyba ze jest Pan tak bardzo politycznie poprawny
i przeprosi za nich
z szacunkiem
Andrzej
"Feel the power and the glory of the 'hate'!"