I akurat jego przyjaciolka tam byla. Kurcze 100m, moglo trafic w nia, a nie
trafilo.
SB
----- Original Message -----
From: "Jerzy Siuta" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "Multiple recipients of list prawica" <[EMAIL PROTECTED]>
Sent: Monday, September 17, 2001 6:55 PM
Subject: Prawica: A skąd to wiadomo?///NATO i Serbia
>
> ----- Original Message -----
> From: Adam Pietrasiewicz <[EMAIL PROTECTED]>
> To: <[EMAIL PROTECTED]>
> Sent: Saturday, September 15, 2001 4:16 PM
> > >
> > > A skąd to wiadomo?
> >
> > Z conajmniej trzech zrodel - pierwszym jest moja przyjaciloka, ktora
> > mieszka w Belgradzie, i wowczas tam byla. Drugim zrodlem jest moj
> > eks szwagier, wysoki pracownik ambasady w jednym z krajow eks
> > Jugoslawii. Trzecim zrodlem jest belgijski dziennikarz, ktory nawet
> > pare ksiazek na ten temat napisal.
> >
> > Kaska, moja przyjaciolka, opowiadala mi to, co widziala na wlasne
> > oczy. 100 metrow od jej domu jest targ. Bylo na nim kupe ludzi, tak
> > jak na targu. Nadlecial samolot i rzucil bombe. Lupnelo i rozpirzylo
> > cala okolice. setki rannych. Nadjechaly karetki, zaczela sie akcja
> > ratownicza. Wowczas, po jakichs 10 minutach nadlecial drugi samolot
> > i spadla druga bomba, grzebiac strazakow, lekarzy i sanitariuszy.
> >
> > Potem byl komunikat nato, w ktorym przepraszano za przypadkowa
> > pomylke. Tylko kurcze te pomylke popelniono 2 razy w tym samym
> > miejscu...
> >
> > Wbrew temu, co sie nam chcialo powiedziec, to byla bardzo brudna
> > wojna.
> >
> > Pozdrawiam
> > Adam Pietrasiewicz
> > Redaktor Biuletynu Sceptycznego "S" Files
> > http://www.biuletynsceptyczny.z.pl
> > Nigdy nie kłóć się z głupcem - ludzie mogą nie zauważyć różnicy
>
>
--
r e k l a m a
Lista Płac [ http://listaplac.onet.pl ]