Pavel Reznicek wrote:
> Zaráží mě ovšem, že v průběhu tolika versí a podversí na to nikdo
> nepřišel a neopravil to...

Pokud to maintainerum wxPythonu nanahlasis ty, neopravi to nikdo.

-jkt

-- 
cd /local/pub && more beer > /dev/mouth
_______________________________________________
Python mailing list
[email protected]
http://www.py.cz/mailman/listinfo/python

Odpovedet emailem