Jan Kundrát napsal(a): > Pavel Reznicek wrote: >> Zaráží mě ovšem, že v průběhu tolika versí a podversí na to nikdo >> nepřišel a neopravil to... > > Pokud to maintainerum wxPythonu nanahlasis ty, neopravi to nikdo. > > -jkt
Dobrá, udělám to. Není to zas takový problém. Pavel Řezníček _______________________________________________ Python mailing list [email protected] http://www.py.cz/mailman/listinfo/python
