Jan Kundrát napsal(a):
> Pavel Reznicek wrote:
>> Zaráží mě ovšem, že v průběhu tolika versí a podversí na to nikdo
>> nepřišel a neopravil to...
> 
> Pokud to maintainerum wxPythonu nanahlasis ty, neopravi to nikdo.
> 
> -jkt


Dobrá, udělám to. Není to zas takový problém.

Pavel Řezníček
_______________________________________________
Python mailing list
[email protected]
http://www.py.cz/mailman/listinfo/python

Odpovedet emailem