Bogdan wrote:
> ok, si o sa mearga pe eth0 cu ip-uri rutabile, si faza cu limitarea pe
> up?
> adica:
>  client client {
>           bandwidth 3500;
>           limit 12000; < - la IP real aici se stabileste limitarea pe upload
>           burst 64;
>           priority 3;
>          
>           src { <<--- aici fiind src pt ca vorbim de eth0
>             192.168.100.5/32;
>             };


-- 
Besides, I think Slackware sounds better than "Microsoft," don't you? - 
Patrick Volkerding

Raspunde prin e-mail lui