Asta asa e, insa ma refer la update-uri, reparare bug-uri...
Vor mai fi ele facute?

Teddy

----- Original Message ----- 
From: "Vali Dragnuta" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "Romanian Linux Users Group" <[email protected]>
Sent: Friday, October 14, 2005 1:24 PM
Subject: Re: [rlug] mysql MyISAM->InnoDB


> Pai ce sa se intimple ? Ce a fost
> GPL pina acum ramine GPL, in cel mai rau caz
> mysql nu mai poate include innodb in
> versiunile comerciale si nongpl :)
> Versiunea gpl nu ar trebui sa fie afectata in nici
> un fel.
> 
> 
> _______________________________________________
> RLUG mailing list
> [email protected]
> http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui