On 6/13/06, Tiberiu ATUDOREI <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
sa ii faci un cablu cross de loopback? (1-2 la 3-6?)
tu ai auzit vreo data de tun/tap ? poti sa legi doua tapuri intre ele in vreo 4 linii de C, nu trebuie sa umbli cu sirma si scuipat :) si oricum, problema e ciudata: eu din cite mi-aduc aminte vmware poate sa foloseasca interfete virtuale (ifconfig vmware1 ?) sa conecteze sistemul oaspete la cel gazda, n-are nevoie de-o interfata reala. _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
