On 6/13/06, Tiberiu ATUDOREI <[EMAIL PROTECTED]> wrote:
sa ii faci un cablu cross de loopback? (1-2 la 3-6?)

tu ai auzit vreo data de tun/tap ?

poti sa legi doua tapuri intre ele in vreo 4 linii de C, nu trebuie sa umbli
cu sirma si scuipat :)

si oricum, problema e ciudata: eu din cite mi-aduc aminte vmware poate
sa foloseasca interfete virtuale (ifconfig vmware1 ?) sa conecteze
sistemul oaspete la cel gazda, n-are nevoie de-o interfata reala.

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui