Ma refer sa nu mai primeasca PC-ul meu trafic pe UDP in afara de DNS.

Ca in momentu in care am trafic mare pe UDP (cam 3 mega) - cred ca sunt PC-uri virusate in retzea incepe shi se blocheaza.

----- Original Message ----- From: "Florin Samareanu" <[EMAIL PROTECTED]>
To: "Romanian Linux Users Group" <[email protected]>
Sent: Thursday, November 02, 2006 4:43 PM
Subject: Re: [rlug] Oprire Trafic Broadcast


Top posting versus irc posting:


a)pui filtre pe switchurile cu management din retea
b) scoti alimentatoarele din switchuri.



----- Original Message ----- From: "Laurentiu STEFAN" <[EMAIL PROTECTED]>
To: <[email protected]>
Sent: Thursday, November 02, 2006 3:51 PM
Subject: [rlug] Oprire Trafic Broadcast


Am shi eu o mica mare rugaminte....

Poate sa imi spuna cineva cum se poate opri traficu de broadcast intr-o retzea?

Multumesc.
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug



_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui