On Thu, 2006-11-02 at 22:20 +0200, Laurentiu STEFAN wrote:
> Ma refer sa nu mai primeasca PC-ul meu trafic pe UDP in afara de DNS.
> 
> Ca in momentu in care am trafic mare pe UDP (cam 3 mega) - cred ca sunt 
> PC-uri virusate in retzea incepe shi se blocheaza.

Requestul tau este cel putin funny.
Anyway. Broadcastul are extrem de multe utilizari legitime,asa ca nu
blocindu-l rezolvi problema. Mai degraba devirusezi rablele alea din
reteaua ta. 


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui