On Thu, 2006-11-02 at 22:20 +0200, Laurentiu STEFAN wrote: > Ma refer sa nu mai primeasca PC-ul meu trafic pe UDP in afara de DNS. > > Ca in momentu in care am trafic mare pe UDP (cam 3 mega) - cred ca sunt > PC-uri virusate in retzea incepe shi se blocheaza.
Requestul tau este cel putin funny. Anyway. Broadcastul are extrem de multe utilizari legitime,asa ca nu blocindu-l rezolvi problema. Mai degraba devirusezi rablele alea din reteaua ta. _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
