Tiberiu ATUDOREI wrote: >> o s-o tineti asa pana va plictisiti. Silviu are o obsesie cu platitul >> pentru folosirea unei distributii de linux, platirea update-urilor cu un >> fee pe an (asta e culmea, nici macar ms nu te taxeaza pe update-uri). > > Pai daca tot e sa dai banu', macar sa il dai la Oracle, ca vreo > cativa centi tot o sa ajuna in leafa mea. E drept ca lui Ave o sa-i > scada si lui cu vreo cativa centi, dar cred ca o sa supravietuiasca. >
LOL. _______________________________________________ RLUG mailing list [email protected] http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug
