Tiberiu ATUDOREI wrote:
>> o s-o tineti asa pana va plictisiti. Silviu are o obsesie cu platitul
>> pentru folosirea unei distributii de linux, platirea update-urilor cu un
>> fee pe an (asta e culmea, nici macar ms nu te taxeaza pe update-uri).
> 
> Pai daca tot e sa dai banu', macar sa il dai la Oracle, ca vreo
> cativa centi tot o sa ajuna in leafa mea. E drept ca lui Ave o sa-i
> scada si lui cu vreo cativa centi, dar cred ca o sa supravietuiasca.
> 

LOL.

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui