----- Original Message -----
From: "Sebastian Antonescu" <[EMAIL PROTECTED]>
insulte. Eu lucrez doar cu Windows si nu este treaba mea sa stiu ce si
cum cu Linux-ul. Daca va fi nevoie vom angaja un alt CTO care este
expert in Linux si eu ma voi ocupa de altele. Contributiile dvs la
adica "ma voi da afara" si "voi angasa alt cto" in timp, ce "eu ma voi
ocupa cu cio"
tibi socaciu
cio, ceo, cto, si alte combinatii la mine acasa, cand nevasta nu e
atenta
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug