----- Original Message ----- From: "Sebastian Antonescu" <[EMAIL PROTECTED]>
Il folosesc deja, cautam doar o alternativa la upgrade-path-ul
XP->Vista. Nu consider Windows GOOS. Incercam doar sa ma informez
asupra Linux-ului.

yum update si prietenii :D

t.


_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui