Sebastian Antonescu wrote:
   Pentru ce fel de task-uri sunt folosite aceste staţii de lucru?
   Dorin

"from: Sebastian Antonescu <[EMAIL PROTECTED]> hide details     Feb 5
(2 days ago)
to: [email protected]
si 30 de statii de lucru, ce sunt folosite pentru data entry, mail,
web (office stuff)."

Vă sfătuiesc să vă luaţi consultant un expert în linux (şi sunt cîţiva pe-aici) care să vă vadă reţeaua şi să vă spună dacă se poate replica situaţia dumneavoastră folosind Linux. Din nivelul discuţiilor nu cred că este imposibil. Vă sugerez să trimiteţi un mail la [EMAIL PROTECTED] în care să faceţi o propunere reală pentru un parteneriat de consultanţă, la care sunt sigur că veţi avea mai multe răspunsuri competente.
  Dorin.

_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui