Sebastian Antonescu wrote:
Pentru ce fel de task-uri sunt folosite aceste staţii de lucru?
Dorin
"from: Sebastian Antonescu <[EMAIL PROTECTED]> hide details Feb 5
(2 days ago)
to: [email protected]
si 30 de statii de lucru, ce sunt folosite pentru data entry, mail,
web (office stuff)."
Vă sfătuiesc să vă luaţi consultant un expert în linux (şi sunt
cîţiva pe-aici) care să vă vadă reţeaua şi să vă spună dacă se poate
replica situaţia dumneavoastră folosind Linux. Din nivelul discuţiilor
nu cred că este imposibil.
Vă sugerez să trimiteţi un mail la [EMAIL PROTECTED] în care să
faceţi o propunere reală pentru un parteneriat de consultanţă, la care
sunt sigur că veţi avea mai multe răspunsuri competente.
Dorin.
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug