Multumesc lui Paul, dar .. - scuze - e vina mea, nu am precizat - pe aceeasi 
masina (dual boot) cu XP - Messengerul merge bine mersi !
Ramane valabil in acest econditii sa vorbesc cu adminul ?

Multumesc,
Daniel

Paul Redguard <[EMAIL PROTECTED]> wrote: >
>     E vreo problema legata de acest proxy ?
>     Nu am accces la serverul de proxy insa in rest totul functioneaza OK
> .. nu ar trebui sa mearga si aceste soft-uri de chat ?
>

Roaga-ti adminul sa bage in squid.conf o linie de genul
acl Safe_ports port 5050


prg
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug


 
---------------------------------
 Get your own web address.
 Have a HUGE year through Yahoo! Small Business.
_______________________________________________
RLUG mailing list
[email protected]
http://lists.lug.ro/mailman/listinfo/rlug

Raspunde prin e-mail lui